Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 maja 2017 r.

 1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna msze św. o 8.30 i 11.00. Na mszy św. o godz. 11.00 Uroczystość I Komunii św. Dzisiaj kończymy misje święte Uroczyste zakończenie misji na nabożeństwie o godz. 16.00 poświęcimy Krzyż misyjny i błogosławieństwo misyjne z odpustem zupełnym.

 2. Jutro ksiądz misjonarz odwiedzi chorych naszej parafii w godz. rannych, można zgłaszać chętnych dzisiaj do nabożeństwa na zakończenie misji.

 3. W tygodniu msze św. od poniedziałku do środy i w piątek popołudniu o godz. 18.00. W czwartek rano o godz. 7.00. Dzieci pierwszokomunijne będą miały Biały Tydzień. Nabożeństwo majowe przed mszą św. 17.45.

 4. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę dalej będą trwały katechezy biblijne prowadzone przez katechistów. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy by chcieli pogłębić swoje życie duchowe, a także tych, którzy nie mogli uczestniczyć w misjach. W piątek zapraszamy na wspólny wyjazd wieńczący cykl katechez Spotykamy się przed Krzyżem misyjnym o godz. 19.30 skąd autokar zabierze nas do Szklarskiej Poręby. Powrót przewidziany jest na niedzielę wieczorem przed kolacją. Ponieważ musimy wcześniej podać ilość osób prosimy o zapisywanie się u ks. Grzegorza i Ani z ekipy katechistów.

 5. Kancelaria czynna w środę od godz. 16.00 do 16.30.

 6. Dziękuję za ofiary składane na budowę kościoła.

 7. Zapowiedzi:

  Damian Kowalik kawaler zam. Złotoryja i Ewelina Kałużna panna zam. Lubin

 8. Sprzątanie kościoła w maju:

 • 27 maja ul. Łąkowa

Dodaj komentarz