Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14 października 2018 r.

 1. Przeżywamy 28 Niedzielę w ciągu roku i Dzień Papieski msze św. o 8.30 i 11.00. Nabożeństwo różańcowe w poniedziałek o godz. 17.00 w pozostałe dni po mszy św. z wyjątkiem piątku o 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu o 16.30 różaniec i msza św.

 2. W tygodniu msze św. we wtorek, środę i piątek o godz. 17.00 w czwartek o godz. 7.00 i sobo­tę o godz. 13.00.

 3. We wtorek w parafii św. Jadwigi odpust o godz. 18.00 na który zaprasza wspólnota franciszkańska.

 4. W środę kancelaria czynna od 16.00 do 16.30.

 5. Spotkanie dzieci, które mają w tym roku szkolnym przystąpić do I Ko­munii św. w środę po mszy św.

 6. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw Pro Missio organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z której dochód przeznaczony będzie na zakup inkubatorów dla szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej i budowę szkoły w Kenii. Sprzęt można dostarczyć pod garaż przy plebanii od czwartku do piąt­ku do godz. 11.00. Zachęcam do włączenia się w tę szczytną inicjatywę.

 7. Zbliża się listopad i wspomnienie naszych zmarłych, którzy, jak wierzymy, cze­kają zmartwychwstania. Często potrzebują naszej modlitwy i dobrych czy­nów, by móc osiągnąć pełnię zbawienia. W tym czasie kościół modli się za nich w wypominkach, w których wyczytujemy ich imiona i prosimy dla nich o miłosier­dzie. Przy wyjściu z kościoła możemy wziąć kartki wypominkowe.

 8. Dziękuję za ofiary składane na budowę kościoła. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone koperty na ogrzewanie kościoła.

 9. Zapowiedzi:

  Roman Sznicer kawaler zam Lubków Dorota Dorsz panna zam. Złotoryja

 10. Sprzątanie kościoła w październiku :

 • 20 października nowożeńcy

Dodaj komentarz