Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

31 maja 2020 r.

  1. Zesłanie Ducha Świętego msze św. o 8.30 i 11.00.

  2. W tygodniu msze św. we wtorek, środę i piątek o godz. 17.00 w czwar­tek i so­botę o godz. 7.00. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po mszy św. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne na po­rannej mszy św. W piątek Adoracja Najświęt­szego Sakramentu od godz. 16.00 w trakcie adoracji nabożeństwo czerwcowe. W piątek przy­pada 1 piątek miesiąca okazja do sakramentu pojednania każdego dnia przed mszą świętą. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Ró­żańca po mszy św. o 8.30.

  3. Wczoraj biskup legnicki odwołał ogólną dyspensę od uczestnictwa we mszy św. dotyczy ona jeszcze tych wiernych, którzy mają infekcje. Zgodnie z zaleceniem ks. Biskupa w tym roku nie będzie procesji Bo­żego Ciała do czterech ołtarzy, w naszej parafii odbędzie się procesja wokół kościoła i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

  4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii. Spotkanie dotyczyć będzie ustalenia terminu i dalszych przygotowań.

  5. W poniedziałek od godz. 15.00 będą wydawane produkty żywnościowe z pomocy FEAD.

  6. Dzięku­ję tym parafianom, którzy przekazali ofiary na działalność para­fii czy to na konto bankowe czy w innej formie. Jest szczególnie wzru­szające wsparcie w tak trudnym momencie, gdy mamy mniejsze docho­dy, drżymy o jutro a potrafimy wesprzeć swoją wspólnotę.

Dodaj komentarz