Wczasy Hiszpania – Katalonia

Termin: 09.08-17.08.2024 (9 dni)

Dzień 1 Wyjazd o godzinie 16:00. Bezpośredni nocny przejazd przez Niemcy do Francji.

Dzień 2 W godzinach porannych toaleta na Autogrillu, śniadanie we własnym zakresie, kontynuacja podróży do Nimes, francuskiego miasta słynącego ze świetnie zachowanych zabytków z czasów rzymskich. Zwiedzanie centralnej części miasta, m.in. rzymskiej Areny z II wieku po Chr. i świątyni Maison Carrée. Czas do własnej dyspozycji. Następnie przejazd w kierunku Hiszpanii. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu na Wybrzeżu Costa del Maresme, w pobliżu Barcelony.

Dzień 3 Śniadanie i całodzienny wypoczynek nad morzem. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4 Po śniadaniu przejazd do Barcelony. Tam zwiedzanie m.in.: starówki miejskiej z katedrą Św. Eulalii, budowle Antoniego Gaudiego (w tym Sagrada Familia z zewnątrz) oraz Centrum Olimpijskie. Czas do własnej dyspozycji. Powrót na kolację i nocleg do hotelu.

Dzień 5 Śniadanie i całodzienny wypoczynek nad morzem. Kolacja i nocleg w hotelu

Dzień 6 Śniadanie i wyjazd na Montserrat. Wjazd kolejką linową na wzgórze, gdzie znajduje się klasztor i bazylika Czarnej Madonny. Zwiedzanie i Msza Święta. Czas do własnej dyspozycji. Po południu wypoczynek nad morzem. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7 Śniadanie i całodzienny wypoczynek nad morzem. Po południu przejazd do Blanes i zwiedzanie ogrodu botanicznego. Możliwość degustacji lokalnych produktów. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8 Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przejazd do Avignon, prowansalskiego miasta na południu Francji, dawnej siedziby papieży. Zwiedzanie i czas do dyspozycji własnej, a następnie kontynuacja podróży do Polski (nocna podróż).

Dzień 9 Planowany powrót w godzinach dopołudniowych i zakończenie wyjazdu.

Świadczenia zawarte w cenie: CENA: 550€ + 600PLN
– Przejazd autokarem
– 6 Noclegów w hotelach + HB (śniadanie i kolacja)

– Ubezpieczenie NW i KL
– Opieka pilota-przewodnika

Wstępy i opłaty do zwiedzanych obiektów w cenie wyjazdu.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Zapisy i informacje u ks. proboszcza

 

Podsumowanie Programu FEAD 2014-2020

Parafia p.w. Św. Józefa Robotnika zakończyła wydawanie produktów żywnościowych . Ostatnie wydawanie odbyło się 23 maja 2019r.

Z pomocy skorzystało 100 osób ( 32 rodziny ) odbierając produkty żywnościowe w formie paczek . Wydano łącznie 900 paczek i przekazano 3825 kg artykułów spożywczych.

Dodaj komentarz